وابسته ایران قهرمان مسابقه پرسپولیس

وابسته: ایران قهرمان مسابقه پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی توییتر برطرف فیلتر نمی‌شود

عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با بیان اینکه فیلتر خبر رسان تلگرام در برنامه کاری دولت و نظام نیست، افزود: با توجه به شرایط موجود توییتر برط

توییتر برطرف فیلتر نمی‌شود

توییتر برطرف فیلتر نمی شود

عبارات مهم : ایران

عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با بیان اینکه فیلتر خبر رسان تلگرام در برنامه کاری دولت و نظام نیست، افزود: با توجه به شرایط موجود توییتر برطرف فیلتر نمی شود.

محمد کاظمی در گفت وگو با منزل ملت در خصوص زمزمه هایی مبنی بر فیلتر خبر رسان تلگرام که این روزها در اینترنت مطرح شده است هست، گفت: فیلتر خبر رسان تلگرام در برنامه کاری دولت و نظام نیست؛ حتی ما به دنبال بومی سازی خبر رسان تلگرام هستیم.

توییتر برطرف فیلتر نمی‌شود

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: کشور عزیزمان ایران به دنبال انتقال سرورهای خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران هست؛ اگرچه انتقال خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران ممکن است با هزینه های زیادی همراه باشد ولی امنیت ملی کشور عنوان بسیار مهمی هست؛ در صورتی اجرای اقدامی جهت منافع ملی نیاز باشد، باید هزینه های آن پرداخت شود.

وی تاکید کرد: انتقال سرورهای خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران یکی از موضوعاتی است که در بسیاری از جلسات کمیته مصادیق مجرمانه مطرح می شود و باید دید چه تصمیماتی در این زمینه گرفته می شود.

عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با بیان اینکه فیلتر خبر رسان تلگرام در برنامه کاری دولت و نظام نیست، افزود: با توجه به شرایط موجود توییتر برط

نایب مدیر کمیسیون قضایی و حقوق در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برطرف فیلتر توییتر، بیان کرد: تصمیمات مورد نیاز درخصوص برطرف فیلتر توییتر به وسیله شورای عالی اینترنت گرفته می شود آیا که بالاترین مقام تصمیم گیرنده در مورد اینترنت این شوراست.

عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در آخر افزود: با توجه به شرایط موجود توییتر برطرف فیلتر نمی شود.

واژه های کلیدی: ایران | انتقال | تلگرام | تلگرام ک | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs