وابسته ایران قهرمان مسابقه پرسپولیس

وابسته: ایران قهرمان مسابقه پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آخر رويانيان محاكمه مي‌شود

سرپرست مجتمع قضائی کارکنان دولت خبر از تعیین وقت محاکمه مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس داد. سیدحمیدرضا حسینی در خصوص آخرین اوضاع پرونده محمد رویانیان مدیر سابق ست

آخر رويانيان محاكمه مي‌شود

آخر رويانيان محاكمه مي شود

عبارات مهم : استعفا

سرپرست مجتمع قضائی کارکنان دولت خبر از تعیین وقت محاکمه مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس داد. سیدحمیدرضا حسینی در خصوص آخرین اوضاع پرونده محمد رویانیان مدیر سابق ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت با اتهام تخلفات مالی اظهار کرد: پرونده این فرد تعیین وقت شده است و تا آخر تابستان محاکمه خواهد شد. وی در ادامه توضیحات آخرین اوضاع پرونده املاک نجومی گفت: جهت تعدادی از کارشناسان، مدیران و کارمندان پرونده هایی مفتوح شده است بود، در حال حاضر جهت تعدادی از کارشناسان حکم اعم از محکومیت و برائت صادر شده است که تعدادی از پرونده ها هم در مرحله تعیین وقت هستند.

آخر رويانيان محاكمه مي‌شود

رویانیان کیست؟

محمد رویانیان یکی از مدیران مورد اعتماد مدیر دولت های نهم و دهم بود که او را به پرسپولیس فرستاد تا در زمانی که یک سال و نیم به انتخابات ریاست جمهوری 92 باقی مانده بود، مدیریت یکی از بااهمیت ترین و پرطرفدارترین کلوب های کشور کشور عزیزمان ایران یعنی تیم پرسپولیس را در اختیار داشته باشد. اردیبهشت 93 حکم بازداشت مدیرعامل سابق کلوب پرسپولیس و مدیر سابق ستاد سوخت از سوی شعبه ۱۵ دادسرای کارکنان دولت صادر شد. در آن برهه رویانیان در رابطه با احضار خود به دادسرا در ارتباط با پرونده ستاد سوخت گفته بود: به دادسرا رفتن جرم نیست و قوه قضائیه و دادسرا منزل من است.

وی از فرماندهان پلیس راهنمایی و رانندگی بوده که از سال 87 با حکم محمود احمدی نژاد مدیر دولت های نهم و دهم به عنوان مدیر ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گزینش شد. رویانیان پیش از آن از سال 61 وارد کمیته شهرستان نور شده است و به تدریج به فرماندهی کمیته و از آن بعد با ادغام کمیته و شهربانی به عنوان فرمانده نیروی انتظامی نور و سپس به عنوان فرمانده نیروی انتظامی مازندران منصوب شد. همچنین مدیرعامل پیشین کلوب پرسپولیس به عنوان نخستین فرمانده پلیس تازه تاسیس 110 منصوب و تا سال 80 مدیر مرکز فوریت های پلیسی بوده هست. رویانیان در جایگاه فرماندهی پلیس راه هم مشغول به فعالیت بوده و تا سال 84 در این سمت بود تا اینکه با جایگزینی اسماعیل احمدی مقدم به جای قالیباف وی جایگزین انصاری مدیر راهنمایی و رانندگی کشور شد.

سرپرست مجتمع قضائی کارکنان دولت خبر از تعیین وقت محاکمه مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس داد. سیدحمیدرضا حسینی در خصوص آخرین اوضاع پرونده محمد رویانیان مدیر سابق ست

170 میلیارد تخلف در یک پرونده!

بعد از روي کار آمدن دولت یازدهم و گزارش هايي که راجع به تخلفات رویانیان ارائه شده است بود، زمينه برکناري این مدیر فراهم شد. شرکت بازرسي کشور هم به علت عدم شفافيت عملکرد مالي وي وارد بحث و مشخص شد که این فرد حدود ۱۷۰ ميليارد تومان تخلف در پرونده خود دارد. بعد از تهيه اين گزارش رئيس دولت یازدهم دستور برکناری وی را صادر، پرونده تخلفات وي نهايي شده است و به قوه قضائيه فرستاده شده است است.

گزینه وزارت ورزش

رویانیان که در ابتدای دولت دهم به عنوان گزینه وزارت ورزش معرفی می شد و حتی بعد ها تایید کرد که مدیر جمهور جهت این پست از او برنامه خواسته بود، به یکباره و درپی ناکامی پرسپولیس با زوج کاشانی – استیلی به این تیم پیوست تا نگذارد پرسپولیس جهانی کاشانی دسته اولی شود. او با آوردن مصطفی دنیزلی توانست صورت محبوب پرسپولیسی ها شود، ولی آخر فصل، جایگاه تیمش دوازدهم بود.

آخر رويانيان محاكمه مي‌شود

استعفا در بهمن!

وی در سال 87 بازنشسته و به عنوان مدیر ستاد حمل و نقل و سوخت کشور منصوب شد. مدیرعامل اسبق کلوب پرسپولیس شهریور سال 90، بعد از استعفای حبیب کاشانی، از سوی هیات مدیره کلوب پرسپولیس، با حفظ سمت به عنوان مدیرعامل این کلوب گزینش شد و بعد از حدود دو سال فعالیت در این کلوب در دوم بهمن 92 از مدیر عاملی پرسپولیس استعفا کرد. منشتر شدن خبر استعفای رویانیان از پرسپولیس شوکی تازه به فوتبال کشور وارد شد. وی از نظر هواداران نتیجه های موفقی کسب نکرده و بعد از نشست با سیدحسن موسوی، مدیر دفتر محمود احمدی نژاد استعفای خود را اعلام کرد. در فاصله 6 ماه به انتخابات ریاست جمهوری، محمد رویانیان در گفت وگویی اظهار کرده بود که مقصدش بازگشت به ستاد کل نیروهای مسلح است.

سرپرست مجتمع قضائی کارکنان دولت خبر از تعیین وقت محاکمه مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس داد. سیدحمیدرضا حسینی در خصوص آخرین اوضاع پرونده محمد رویانیان مدیر سابق ست

دلیل استعفا

وی که سال 86 با بازنشستگی در سمت فرماندهی مدیر پلیس راهور کشور همکاری با دولت نهم را شروع کرد، بعد از 6 سال همکاری با احمدی نژاد و در 6 ماه نهایی دولت دهم دم از خستگی زد. رویانیان در بهمن 90 راجع به دليل استعفاي خود از مدير عاملي اين کلوب اظهار کرد: من سه ماه بعد از حضورم در کلوب پرسپوليس و در ماه آذر بود كه استعفاي خودم را تقديم وزير ورزش كردم. در آن وقت دليلم براي استعفا اين بود كه فضاي خيلي خوبي در فوتبال نديدم، ولی در همان وقت از سوي وزير با استعفاي من مخالفت شد با اين وجود به علاقه هواداران پرسپوليس در کلوب ماندم و كارها را پيگيري كردم.

آخر رويانيان محاكمه مي‌شود

آرمان

واژه های کلیدی: استعفا | تخلفات | پرونده | پرسپولیس | پرسپولیس | احمدی نژاد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs