وابسته ایران قهرمان مسابقه پرسپولیس

وابسته: ایران قهرمان مسابقه پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دلخوری بهاروند از تاج! ، ۱۰ میلیارد شرکت لیگ را فدراسیون گرفت

فدراسیون فوتبال که جهت تامین هزینه‌های خود با پرسشها زیادی مواجه است در تازه‌ترین اقدام مبلغی از بدهی قبلی تبلیغات محیطی شرکت لیگ را جهت خودش برداشت! 

دلخوری بهاروند از تاج! ، ۱۰ میلیارد شرکت لیگ را فدراسیون گرفت

۱۰ میلیارد شرکت لیگ را فدراسیون گرفت/ دلخوری بهاروند از تاج!

عبارات مهم : فوتبال

فدراسیون فوتبال که جهت تامین هزینه های خود با پرسشها زیادی مواجه است در تازه ترین اقدام مبلغی از بدهی قبلی تبلیغات محیطی شرکت لیگ را جهت خودش برداشت!

به گزارش مهر، درحالی که فوتبال کشور عزیزمان ایران در سال منتهی به جام جهانی واقع شده است است و باید علاوه بر تامین هزینه های جاری تیم های مختلف، هزینه برگزاری اردوها و بازیهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال بزرگسالان را هم تامین کند، خزانه فدراسیون خالی تر از هر لحظه هست.

دلخوری بهاروند از تاج! ، ۱۰ میلیارد شرکت لیگ را فدراسیون گرفت

در این بین مهدی تاج و همکارانش تلاش بسیاری کرده اند تا بتوانند با استفاده از حمایت اسپانسرها و کمک های دولتی هزینه های فدراسیون را تامین کنند ولی اداره کردن تیم های رده های متفاوت و برگزاری اردوهای پرتعداد کار آسانی نیست که بتوان با این مبالغ هزینه ها را تامین کرد.

شاید به خاطر همین پرسشها مالی باشد که به محض ورود بخشی از بدهی کارگزار قبلی تبلیغات محیطی، فدراسیون فوتبال دست روی آن گذاشت و اجازه نداد این پول به حساب شرکت لیگ برتر واریز شود.

فدراسیون فوتبال که جهت تامین هزینه‌های خود با پرسشها زیادی مواجه است در تازه‌ترین اقدام مبلغی از بدهی قبلی تبلیغات محیطی شرکت لیگ را جهت خودش برداشت! 

قرارداد تبلیغات محیطی فوتبال با شرکت لیگ بسته می شود و بخش عمده پولی که از این راه به دست می آید باید در اختیار کلوب ها قرار بگیرد و درآمد حاصل از این راه ارتباط چندانی با فدراسیون فوتبال ندارد.

با این حال هفته گذشته کارگزار قبلی تبلیغات محیطی فوتبال که مبلغی را به شرکت لیگ بدهکار بود ۱۰ میلیارد تومان را پرداخت کرد تا با این شرکت تسویه حساب کند ولی مهدی تاج اجازه نداد این رقم در اختیار شرکت لیگ قرار بگیرد و آن را جهت فدراسیون در نظر گرفت. اتفاقی که باعث دلخوری حیدر بهاروند مدیر شرکت لیگ برتر نیز شد.

مهدی تاج و حیدر بهاروند هر چند قبلا ارتباط نزدیکی داشتند ولی بعد از اتفاقاتی که در مجمع فدراسیون رخ داد و یک اصفهانی دیگر در هیات رئیسه مسئولیت گرفت، کمی با یکدیگر زاویه پیدا کردند و گرفتن ۱۰ میلیارد تومان شرکت لیگ به این اختلافات دامن زد.

دلخوری بهاروند از تاج! ، ۱۰ میلیارد شرکت لیگ را فدراسیون گرفت

حالا مشخص نیست شرکت لیگ که حساب هایش هم مسدود است و پرسشها مالی زیادی دارد چطور می خواهد این پول را از فدراسیون فوتبال بگیرد. ضمن اینکه کلوب ها نیز انتظار دارند شرکت لیگ سهم آنها را از تبلیغات محیطی فوتبال پرداخت کند که تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده است.

واژه های کلیدی: فوتبال | تبلیغات | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs